odszkodowania

Celem Kancelarii jest zapewnienie profesjonalnej, komplekowej pomocy adwokatów osobom poszkodowanym i uzyskanie najwyższego odszkodowania za szkody majątkowe i osobowe. Niezależnie od tego czy sami Państwo uczesniczyliście w kolizji lub wypadku, czy też straciliście osobę bliską. Przedstawiamy naszą ofertę i jasne zasady pomocy wykwalifikowanych adwokatów.

Pomoc prawna poszkodowanym to nie tylko nasza misja, ale także nasz obowiązek, adwokatura powołana została właśnie do udzielania pomocy prawnej. W naszej pracy kierujemy się rzetelnością, uczciwością i zawsze stawiamy interes naszego Klienta na pierwszym planie. Państwa sprawą zajmują się wyłącznie adwokaci, specjalizujący się w sprawach odszkodowawczych.

Pomożemy Państwu w praktycznie każdej sytuacji, gdy należne jest odszkodowanie lub zadośćuczynienie. W szczególności w szkodach wynikłych z wypadków komunikacyjnych, wypadków przy pracy, utraty osób bliskich. W przypadku wypadku nie ma znaczenia czy miał on miejsce w Polsce czy za granicą, czy sprawca jest znany lub zbiegł z miejsca zdarzenia. Dochodzimy odszkodowań nawet do 20 lat po zdarzeniu, ustalamy osobę odpowiedzialną i pomagamy zgromadzić niezbędne dokumenty.
Powierzając swoją sprawę Kancelarii Adwokackiej jesteście Państwo od początku, aż do uzyskania satysfakcjonującego odszkodowania pod opieką wykwalifikowanego prawnika. Państwa sprawą zajmuje się konkretna osoba, która udzieli wszelkich niezbędnych informacji. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi nie powstają problemy z przekazywaniem oświadczeń i dokumentacji.

Poszkodowanym rozważającym zlecenie nam dochodzenia odszkodowania gwarantujemy bezpłatną ocenę sprawy. Dopiero po przedstawieniu stanu sprawy i zaproponowanych warunków współpracy Państwo podejmiecie decyzję.
Nasze wynagrodzenie rozliczane jest z kwoty uzyskanego odszkodowania. Nie ponosicie Państwo żadnych kosztów przy zleceniu sprawy. Dodatkowo, w przeciwieństwie do innych firm stosujemy maksymalne progi wynagrodzenia uzależnione od regulowanych prawem stawek adwokackich, tak aby odzwierciedlało ono rzeczywisty nakład naszej pracy, a Państu gwarantowało jak najwyższą kwotę odszkodowania.
Jako praktykujący adwokaci zawodowo prowadzimy spory sądowe. W przypadku wystąpienia na drogę sądową będą Państwo w rękach spacjalistów.