windykacja należności

Jeżeli dłużnik nie chce Państwu dobrowolnie zapłacić, pomożemy odzyskać należne kwoty. Kancelaria Adwokacka oferuje szeroki zakres usług pozwalających szybko wyegzekwować należności.

Oferta z zakresu windykacji skierowana jest do wszyskich osób i firm mających problem z odzyskaniem swoich należności od dłużników.
Prowadzimy sprawy kompleksowo, poczynając od wezwania do zapłaty, poprzez postępowanie sądowe, postępowanie egzekucyjne, do windykacji bezpośredniej. Każdorazowo proponujemy rozwiązania zmierzające do jak najszybszego uzyskania zapłaty, w szczególności mające na celu uniknięcie długotrwałych postępowań sądowych.

Niezależnie na jakim etapie jest Państwa sprawa pomożemy ją zakończyć w sposób satysfakcjonujący i przynoszący realne korzyści. Zajmujemy się problemem, aż do momentu wyegzekwowania wszystkich nalezności.

Stale współpracujemy z kancelarią komorniczą oraz firmą windykacyjną, co pozwala nam zaoferować Państwu szeroki wachlarz możliwości dochodzenia swoich roszczeń. Jednocześnie zlecając nam sprawę nie ponosicie Państwo dodatkowych kosztów na windykatorów, to my zlecamy działania w tym zakresie naszym współpracownikom.