O KANCELARII

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT RADOSŁAW JASIŃSKI

Kancelaria została założona przez adwokata Radosława Jasińskiego w maju 2013 roku jako niezależna firma prawnicza, świadcząca kompleksowe usługi prawne na rzecz przedsiębiorców i osób fizycznych.
Reprezentując interesy naszych Klientów działamy na obszarze całego kraju, w szczególności w południowej części województwa lubuskiego, w obrębie właściwości sądów w Zielonej Górze, Nowej Soli, Świebodzinie, Sulechowie, Żarach, Żaganiu, Krośnie Odrzańskim, Słubicach, Wschowie, Wolsztynie, a także instancji odwoławczych sądów w Poznaniu.
Nie jest możliwym, aby jedna osoba specjalizowała się w każdej dziedzinie prawa , dlatego zespół kancelarii, obejmujący adwokatów stale współpracujących, został tak dobrany aby dzięki wiedzy i doświadczeniu poszczególnych prawników zagwarantować Państwu profesjonalną obsługę specjalistów w każdej dziedzinie prawa.
W skład zespołu wchodzą prawnicy z bogatym doświadczeniem i licznymi sukcesami w praktyce prawa, jak i młode osoby prezentujące nowe, aktywne podejście do świadczenia pomocy prawnej, dla których wykonywanie zawodu jest realizacją pasji do prawa.
Usługi prawnicze świadczone są z ukierunkowaniem na ich efektywność i realne korzyści dla Klienta, przy jednoczesnej minimalizacji kosztów.
Naszą dewizą jest indywidualne podejście do Klienta i jego sprawy, dlatego zapewniamy bezpośredni kontakt z osobą prowadzącą Państwa sprawę, a wszelkie informacje są Państwu przedstawiane w sposób klarowny i rzetelny.
Przed podjęciem się przez nas wykonania zlecenia lub stałej obsługi prawnej Państwa firmy, każdorazowo, czytelnie i wyczerpująco omawiamy wszelkie zagadnienia natury prawnej oraz naszą ofertę współpracy.
Działalność Kancelarii oparta jest o specjalistyczną wiedzę, doświadczenie w sporach sądowych, a także zaangażowanie, rzetelność i profesjonalizm naszego zespołu.
Celem zapewnienia Klientom jak najszybszych i realnie odczuwalnych rezultatów świadczonej pomocy prawnej, ściśle współpracujemy z komornikami sądowymi, brokerami ubezpieczeniowymi, a także rzeczoznawcami.


ZESPÓŁ PRAWNIKÓW

ADWOKAT RADOSŁAW JASIŃSKI

jest od 2010 roku członkiem Izby Adwokackiej w Zielonej Górze.
Doświadczenie zawodowe zdobywał pod patronatem zielonogórskich adwokatów, specjalistów w zakresie spraw cywilnych, rodzinnych i gospodarczych, pracując przy obsłudze prawnej przedsiębiorców, firm ubezpieczeniowych oraz prowadząc sprawy klientów indywidualnych.
W tracie dotychczasowej pracy zawodowej, celem zdobycia doświadczenia, pełnił również funkcję kuratora sądowego w sprawach karnych.
W bieżącej działalności skupia się na sprawach z zakresu prawa cywilnego (w tym prawo spadkowe i rodzinne, w szczególności podziały majątku i rozwody), bieżącej obsługi związanej z działalnością gospodarczą (także w zakresie prawa administracyjnego), odszkodowań oraz prawa spółdzielczego i wspólnot mieszkaniowych. Realizuje się także w dziedzinie karnej, w szczególności warunkowego zwolnienia i Systemu Dozoru Elektronicznego. Ze względu na pozaprawnicze zainteresowania chętnie prowadzi wszelkie sprawy cywilne i karne wymagające wiedzy technicznej, w szczególności z dziedziny motoryzacji, wypadków komunikacyjnych i budownictwa.

RADCA PRAWNY EWA HASSA

jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Zielonej Górze. Jest specjalistką z zakresu zagadnień RODO i ochrony danych osobowych, specjalizuje się w prawie medycznym i badaniach klinicznych
Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. obsługując Biuro Okręgowego Rzecznika Odpowiedzialności zawodowej przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Zielonej Górze oraz Biuro Rzecznika Praw Lekarza Okręgowej Izby Lekarskiej w Zielonej Górze.
Od 2014 r. jest członkiem Komisji Bioetycznej przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Zielonej Górze. Prowadzi szkolenia z zakresu prawa medycznego oraz ochrony danych osobowych.
Istotnym elementem pracy radcy prawnej Ewy Hassa jest obsługa przedsiębiorstw w szczególności działających na rynku e-commerce i automotive.
Z Kancelarią współpracuje w pełnym zakresie ww. dzedzin.


ADWOKAT PIOTR ŻYŁKA

jest członkiem Izby Adwokackiej w Zielonej Górze. Z Kancelarią współpracuje od momentu jej założenia.
Specjalizuje się wyłącznie w sprawach karnych, dzięki czemu ma nie tylko wyjątkowo szeroką wiedzę w tej dziedzinie, ale również bardzo dobre wyczucie, poparte wieloletnim doświadczeniem.
Zanim został adwokatem pełnił funkcję prokuratora. Zajmując wcześniejsze stanowisko zdobył cenne doświadczenie i poznał techniki pracy swoich aktualnych przeciwników procesowych. Wiedza i wieloletnia praktyka adwokata Piotra Żyłki pozwalają mu wyjątkowo skutecznie prowadzić obronę, a niejednokrotnie w ogóle uniknąć odpowiedzialności karnej jeszcze na etapie postępowania przygotowawczego.

APLIKANT ADWOKACKI NATALIA JASIŃSKA

jest członkiem Izby Adwokackiej w Zielonej Górze.
Absolwentka Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie. Studiowała na kierunku prawo oraz prawo własności intelektualnej i nowych mediów.
W bieżącej pracy zajmuje się zagadnieniami prawa własności intelektualnej, e-commerce, prawa medycznego, prawem upadłościowym i to zarówno w zakresie upadłości konsumenckiej, jak również pomocy przedsiębiorcom.
Z zamiłowania, chętnie podejmuje sprawy związane z medycyną sądową, kryminalistyką i szeroko pojętym prawem karnym. Posiada także dużą praktykę w zakresie prowadzenia spraw rodzinnych. Stale pracuje przy obsłudze przedsiębiorstw.
Doświadczenie zawodowe zdobywała także w zakresie obsługi organów jednostek samorządu terytorialnego.

ADWOKAT GRZEGORZ ILKÓW

jest członkiem Izby Adwokackiej we Wrocławiu. Prowadzi Kancelarię Adwokacką we Wrocławiu (gikancelaria.pl).
Swoją praktykę zawodową koncentruje w obszarze prawa cywilnego oraz na obsłudze prawnej przedsiębiorców, w szczególności z branży budowlanej i transportowej. Dzięki współpracy z brokerami ubezpieczeniowymi wiedzę prawniczą uzupełnił o umiejętności praktyczne, przydatne w sektorze ubezpieczeń i w polubownym rozwiązywaniu sporów. Wobec osób fizycznych świadczy usługi prawne m. in. w zakresie spraw karnych, rodzinnych i spadkowych, jak również z dziedziny prawa lokalowego i prawa upadłościowego.