O KANCELARII

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT RADOSŁAW JASIŃSKI

Kancelaria została założona przez adwokata Radosława Jasińskiego w maju 2013 roku jako niezależna firma prawnicza, świadcząca kompleksowe usługi prawne na rzecz przedsiębiorców i osób fizycznych.
Reprezentując interesy naszych Klientów działamy na obszarze całego kraju, w szczególności w południowej części województwa lubuskiego, w obrębie właściwości sądów w Zielonej Górze, Nowej Soli, Świebodzinie, Sulechowie, Żarach, Żaganiu, Krośnie Odrzańskim, Słubicach, Wschowie, Wolsztynie, a także instancji odwoławczych sądów w Poznaniu.
Nie jest możliwym, aby jedna osoba specjalizowała się w każdej dziedzinie prawa , dlatego zespół kancelarii, obejmujący adwokatów stale współpracujących, został tak dobrany aby dzięki wiedzy i doświadczeniu poszczególnych prawników zagwarantować Państwu profesjonalną obsługę specjalistów w każdej dziedzinie prawa.
W skład zespołu wchodzą prawnicy z bogatym doświadczeniem i licznymi sukcesami w praktyce prawa, jak i młode osoby prezentujące nowe, aktywne podejście do świadczenia pomocy prawnej, dla których wykonywanie zawodu jest realizacją pasji do prawa.
Usługi prawnicze świadczone są z ukierunkowaniem na ich efektywność i realne korzyści dla Klienta, przy jednoczesnej minimalizacji kosztów.
Naszą dewizą jest indywidualne podejście do Klienta i jego sprawy, dlatego zapewniamy bezpośredni kontakt z osobą prowadzącą Państwa sprawę, a wszelkie informacje są Państwu przedstawiane w sposób klarowny i rzetelny.
Przed podjęciem się przez nas wykonania zlecenia lub stałej obsługi prawnej Państwa firmy, każdorazowo, czytelnie i wyczerpująco omawiamy wszelkie zagadnienia natury prawnej oraz naszą ofertę współpracy.
Działalność Kancelarii oparta jest o specjalistyczną wiedzę, doświadczenie w sporach sądowych, a także zaangażowanie, rzetelność i profesjonalizm naszego zespołu.
Celem zapewnienia Klientom jak najszybszych i realnie odczuwalnych rezultatów świadczonej pomocy prawnej, ściśle współpracujemy z komornikami sądowymi, brokerami ubezpieczeniowymi, a także rzeczoznawcami.


ZESPÓŁ PRAWNIKÓW

ADWOKAT RADOSŁAW JASIŃSKI

jest od 2010 roku członkiem Izby Adwokackiej w Zielonej Górze.
Doświadczenie zawodowe zdobywał pod patronatem zielonogórskich adwokatów, specjalistów w zakresie spraw cywilnych i gospodarczych, pracując przy obsłudze prawnej przedsiębiorców, firm ubezpieczeniowych oraz prowadząc sprawy klientów indywidualnych.
W tracie dotychczasowej pracy zawodowej, celem zdobycia doświadczenia, pełnił również funkcję kuratora sądowego w sprawach karnych.
W bieżącej działalności skupia się na sprawach z zakresu prawa cywilnego (w tym prawo spadkowe i rodzinne, w szczególności podziały majątku), bieżącej obsługi związanej z działalnością gospodarczą (także w zakresie prawa administracyjnego), odszkodowań oraz prawa spółdzielczego i wspólnot mieszkaniowych. Realizuje się także w dziedzinie karnej, w szczególności warunkowego zwolnienia i Systemu Dozoru Elektronicznego. Ze względu na pozaprawnicze zainteresowania chętnie prowadzi wszelkie sprawy cywilne i karne wymagające wiedzy technicznej, w szczególności z dziedziny motoryzacji, wypadków komunikacyjnych i budownictwa.

ADWOKAT NATALIA JAMRÓZ

jest członkiem Izby Adwokackiej w Zielonej Górze od 2013 roku. Aplikację adwokacką ukończyła w roku 2015. Z Kancelarią współpracuje od momentu jej założenia.
Ze względu na duże wyczucie w stosunkach interpersonalnych i umiejętność zadawania trafnych pytań świadkom, prowadzi sprawy rodzinne, ze szczególnym uwzględnieniem rozwodów, spraw o alimenty,kontakty z dziećmi i władzę rodzicielską, a także sprawy administracyjne oraz odszkodowawcze w zakresie szkód osobowych.
Nieustannie poszerza zakres swoich zainteresowań, zdobywając doświadczenie na gruncie windykacji i prowadzenia postępowań egzekucynych.
Poza występowaniem w charaterze pełnomocnika strony, adwokat Natalia Jamróz wielokrotnie wyznaczana jest przez sądy i prokuratury jako kurator w postępowaniach z zakresu prawa rodzinnego oraz karnego.

ADWOKAT PIOTR ŻYŁKA

jest członkiem Izby Adwokackiej w Zielonej Górze. Z Kancelarią współpracuje od momentu jej założenia.
Specjalizuje się wyłącznie w sprawach karnych, dzięki czemu ma nie tylko wyjątkowo szeroką wiedzę w tej dziedzinie, ale również bardzo dobre wyczucie, poparte wieloletnim doświadczeniem.
Zanim został adwokatem pełnił funkcję prokuratora. Zajmując wcześniejsze stanowisko zdobył cenne doświadczenie i poznał techniki pracy swoich aktualnych przeciwników procesowych. Wiedza i wieloletnia praktyka adwokata Piotra Żyłki pozwalają mu wyjątkowo skutecznie prowadzić obronę, a niejednokrotnie w ogóle uniknąć odpowiedzialności karnej jeszcze na etapie postępowania przygotowawczego.

ADWOKAT LUCJAN JAMRÓZ

jest członkiem Izby Adwokackiej w Zielonej Górze. Z Kancelarią współpracuje od momentu jej założenia.
Doświadczenie zawodowe zdobywał jako prokurator wojskowy oraz radca prawny. W zakresie świadczonych przez Kancelarię usług zajmuje się przede wszystkim wszelkimi sprawami dotyczącymi żołnierzy i spraw związanych z wojskiem, wykorzystuje w tym zakresie zdobyte jako prokurator wojskowy doświadczenie. Adwokat Lucjan Jamróz zajmuje się ponadto sprawami karnymi, w których niejednokrotnie występuje jako oskarżyciel posiłkowy reprezentując pokrzywdzonych przestępstwem.
Ze względu na fakt, iż jako radca prawny Lucjan Jamróz świadczył obsługę prawną Powiatowego Urzędu Pracy w Zielonej Górze, obecnie wykorzystując zdobyte doświadczenie zajmuje się także sprawami z zakresu prawa pracy.