Tworzenie spółek

Jeżeli planujecie Państwo rozpocząć działalność gospodarczą w formie spółki osobowej bądź prawa handlowego, a może chcecie przekształcić prowadzoną już działalność w spółkę prawa handlowego, zadbamy o przygotowanie niezbędnych dokumentów oraz tak sformułujemy ich zapisy, aby powstające spółki spełaniły wszelkie Państwa oczekiwania.

Oferta z zakresu tworzenia, przekształcania, łączenia i podziału spółek ma na celu zapewnić przedsiębiorcom pełną ochronę ich interesów. Etap tworzenia lub przekształcania spółki jest wyjątkowo istotny dla późniejszego jej funkcjonowania i wymaga podjęcia licznych decyzji o zasadniczym znaczeniu. Doradzimy, jaką formę spółki wybrać, jak kształtuje się odpowiedzialność wspólników za zobowiązania spółki, jakie są korzystne rozwiązania podatkowe. Tylko przemyślane decyzje co do kształtu umowy lub statutu pozwolą przedsiębiorcom w sposób efektywny prowadzić działalność w formie spółki.
Pomoc świadczona przez adwokatów obejmuje porady prawne i konsultacje, przygotowanie dokumentów rejestrowych wedle Państwa potrzeb i sugestii, dokonanie czynności rejestracji spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym..